ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY


Spółka Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o. zaprasza instytucje finansowe do złożenia oferty na zarządzanie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi (PPK) zgodnie z ustawą z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych (Dz.U. 2018 poz. 2215). Od podmiotów zainteresowanych złożeniem oferty wymaga się:
1. Złożenia szczegółowego zakresu usług oferowanych przez instytucję finansową w ramach obsługi PPK.
2. Dokumentu potwierdzającego doświadczenie w zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi lub emerytalnymi – min. 10 lat.
3. Dokumentu potwierdzającego średnioroczną stopę zwrotu osiąganą przez poszczególne fundusze emerytalne zarządzane przez daną instytucję finansową.
4. Podania wysokości wynagrodzenia za zarządzanie funduszem inwestycyjnym.
5. Wskazanie zabezpieczenia środków zgromadzonych na kontach osobistych pracowników na wypadek upadku instytucji finansowej lub przejęcia przez inny podmiot.
6. Określenie dodatkowych korzyści dla pracowników.
7. Wskazanie form wsparcia w procesie implementacji PPK.

Ofertę proszę kierować na adres ZWiK Police Sp. z o.o., ul. Grzybowa 50, 72-010 Police, lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Działem Księgowości i Rozliczeń, Pani Romana Walerczyk- Jaworska, tel. 91 42 41 319. Termin składania ofert upływa 7 sierpnia 2019 r.
Po złożeniu ofert i ich wstępnej analizie ZWiK Police Sp. z o.o. w Policach z wybranym oferentem lub wybranymi oferentami przystąpi do negocjowania warunków celem podpisania umowy. ZWiK Police Sp. z o.o. w Policach nie jest zobowiązana do przystąpienia do negocjacji, jak również do podpisania umowy z żadnym z podmiotów, który złożył ofertę, co oznacza, że oferentom nie przysługują żadne roszczenie względem ZWiK Police Sp. z o.o. w Policach w sytuacji, gdyby nie przeprowadzono negocjacji lub umowa nie zostanie podpisana.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem